Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

“15 Temmuz Kutlu Bir Zaferin Yıl Dönümüdür”

“15 Temmuz Kutlu Bir Zaferin Yıl Dönümüdür”
14 Temmuz 2023 - 13:47
Reklam Alanı

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, hain kalkışmada şehit düşen kahramanlara rahmet dileyerek, “15 Temmuz; milli iradenin, milli birlik ve beraberliğimizin yeniden inşa edildiği kutlu bir zaferin yıl dönümüdür. 15 Temmuz, şehit ve gazilerimizin üstün cesareti, milletimizin büyük fedakarlıklarıyla elde edilmiştir. 15 Temmuz’da Türk milleti; genç, yaşlı, kadın, erkek fark etmeden sokaklara dökülmüş, geçmişte olduğu gibi bir kez daha bu vatan için tek yürek olmuştur.
Darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz gecesi toplumumuz önemli bir süreçten geçmiş ve Türk milleti demokrasi adına büyük bir imtihan vermiştir. Hiçbir hain saldırıdan korkmadan, yılmadan Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bize emanet ettiği bu kutlu vatana sahip çıkmaya devam edeceğiz.
O gece şehit olan tüm vatan evlatlarımıza ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, gazilik mertebesi ile şereflenmiş tüm gazilerimize şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.