Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

24 Haziran 2023 - 6:13
Reklam Alanı

Kula Belediyesi Mezbahanesi ve Hayvan Pazarı Kurban Bayramına Hazır
Kula Belediyesi mezbahanesi ve hayvan pazarı kurban bayramında hizmet vermeye hazır.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis kararıyla Kula Belediyesi bünyesine geçen mezbahane, kurban bayramında, kurban ibadetini yapmak isteyenlere için hazır.
Kurbanlık hayvan satışı yapacak üreticiler için de hayvan pazarını hazır hale getiren Kula Belediyesi, bayram boyunca çalışmalarına ara vermeden devam edecek.
Mezbahanede ve hayvan pazarında incelemelerde bulunan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, bayram boyunca personellerimizle vatandaşlarımızın kurban ibadetini sağlıklı bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceklerini belirtti.
Başkan Tosun açıklamasında, “Manisa Büyükşehir Belediyesinden meclis kararıyla devrini gerçekleştirdiğimiz mezbahane, kurban kesimi için hazır hale getirdik. Hayvan pazarında ise gerekli iyileştirmeler yaptık. Kurban Bayramı boyunca çalışma arkadaşlarımızla birlikte aksaklıklara mahal vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Mezbahanenin devrini gerçekleştiren bizlerin kullanımına sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.