Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

22 Mart 2024 - 13:34
Reklam Alanı

Kula Halk Ekmek’te 500 Gram Ramazan Pidesi 20 Liradan Satışa Sunuldu

Kula Belediyesi Halk Ekmek, Ramazan ayında da vatandaşın yüzünü güldürecek. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, ilk satışı kendisi başlatarak, 500 gram Ramazan Pidesi’nin 20 liradan halka sunulduğunu duyurdu.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un talimatı ile Kula Halk Ekmek, Ramazan Pidesi satışlarına başladı. 500 gramı 20 liradan satışa sunulan pidelerin ilk satışını Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun yaptı.

Günlük 2 bin 500 ekşi mayalı, 5 bin somun ekmeği olmak üzere 7 bin 500 ekmek çıkartan Kula Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, Ramazan ayında günlük 5 bin Ramazan pidesini üretip halka sunacak.

Çevrede 260 gram pidenin 15 liradan, 350 gram pidenin 20 liradan 520 gram pidenin ise 30 liradan  satılacağı bu Ramazan ayında, Kula Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen 500 gram Ramazan Pidesi 20 liradan halkın satışına sunuldu. Ramazan ayı boyunca Kula Halk Ekmek Büfesi’nden ekmek satışları sabah saat: 08.00’de, Ramazan Pidesi satışları ise 14.00’de başlayacak. İlk Ramazan pidelerini almanın mutluluğunu yaşayan Kulalı vatandaşlar Halk Ekmek hizmetinden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Tosun’a teşekkür ettiler.

Halk Ekmek Fabrikasında Ramazan ayına özel üretilen ilk pidelerin satışını gerçekleştiren Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun;  “Kula, halkına her alanda ucuz bir hayat sunmaya devam ediyoruz. Tanzim un satışlarıyla başladığımız halk için üretken belediyecilik anlayışımızla Halk Ekmek ve Halk Et, bu Ramazan ayında da vatandaşımızın sofralarına bereket getirecek. Bu Ramazan Halk Ekmek Fabrikamızda 500 gram Ramazan pidesi fiyatımız 20 TL. Tüm Kulalı hemşerilerimize hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.