Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Bakan Kasapoğlu Kulada ki Yatırımları Yerinde İnceledi

Bakan Kasapoğlu Kulada ki Yatırımları Yerinde İnceledi
23 Kasım 2022 - 7:50
Reklam Alanı

Manisa’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi ziyaretler için memlekete Kula’yı ziyaret etti.

 

Akşam saatlerinde Manisa’dan Kula’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığın destekleri ile yapımları devam eden tesislerde incelemelerde bulundu. İlk olarak gençlik kampını ziyaret eden Kasapoğlu gençlik kapında çalışmaları yerinde inceledi. Tesisin 1 Aralıkta hizmete açılması için yetkililere talimat verdi. Kasapoğlu bu tesislerde ilk olarak Kula ve köylerde ki gençlerin daha sonra çevre ilçe gençlerinin misafir edileceğini daha sonra da Uluslararası boyuta açılacağını söyledi. Kasapoğlu gençlik kampından sonra yapımı devam eden Hüseyin Sencer Pratik Kız Sanat Okulu’nu gelerek yapılan çalışmaları inceledi ardından gençlik merkezine gelen Bakan Kasapoğlu’nu gençlik merkezi önünde Kula’lı gençler karşıladı. Gençlik merkezi kütüphanesinde gençlerle bir süre sohbet eden Kasapoğlu sonra gençlerin hazırlamış olduğu müzik dinletisini izledi.

 

Kula Kaymakamlığını da ziyaret eden Bakan Kasapoğlu top dikim atölyesinde çalışmalara devam eden bayanları ziyaret ederek top dikimi ile ilgili olarak bayanlarla bir süre sohbet etti. Bakan Kasapoğlu top ihtiyacının bakanlık olarak daha çok olduğunu dile getirerek atölyenin büyütülmesi gerektiğinin talimatlarını verdi. Atölye ziyareti sonrasında Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz’ü makamında ziyaret eden Kasapoğlu bir süre Kula’da yapımı devam eden yatırımlar hakkında bilgiler aldı. Bakan Kasapoğlu Kula da yapılan yatırımların özel yatırımlar olduğunu bunlarında bir an önce bitirilmesi gerektiğini söyledi.

 

Kaymakamlık ziyareti sonrasında Kula’da Valilik ve Büyükşehir Belediyesinin ortak olarak cephe iyileştirmesi yaptığı Yunus Emre Caddesini gezerek çalışmaları inceledi ve ardından karayolu ile Ankara’ya gitmek üzere Kula’dan ayrıldı.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Kula ziyaretine Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Manisa İl Spor ve Gençlik Müdürü Yunus Öztürk, Ak Parti ve MHP Kula İlçe Başkanları ve Bakanlık temsilcileri katıldı.

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.