Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

21 Mayıs 2023 - 22:15
Reklam Alanı

Bakan Kasapoğlu Seçim Çalışmaları İçin Kula’ya Geldi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, seçim çalışları çerçevesinde Manisa’nın Kula ilçesini ziyaret etti.

AK Parti İzmir 1’inci bölge 1’inci sıra milletvekili adayı olan ve 14 Mayıs Pazar günü Milletvekili seçilen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Alançeşme de Yaren Ekibinin gösterileri eşliğinde Kula Protokolü tarafından karşılanan Bakan Kasapoğlu kendisini karşılamaya gelen partili ve vatandaşları sevgi içerisinde Kent Meydanına geçildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Kula Kent Meydanını dolduran partililere yaptığı konuşmada “Sizler bizim en büyük gücümüzsünüz. Sizlerden hep büyük destek aldık. Sizler bizim hep başımızın tacı oldunuz, olmaya da devam edeceksiniz. 14 Mayıs’ta öyle bir güçlü mesaj verdiniz ki sizi hakir görmeye devam ettiler. 28 Mayıs’ta sizi hakir görmeye çalışanlara, nefret diliyle bu milleti ayrıştırmaya çalışanlara en güçlü mesajı vereceksiniz. Bu vatanı bölmeye çalışanlara yeter diyeceksiniz.

Bakan Kasapoğlu, Bu vatanın evladı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğinize inanıyorum. Size hizmetkar olarak çalışmaya devam edeceğim. Biz sizin her zaman dik duruşunuza inandık. Türkiye yüzyılı sizin yüzyılınız olacak, Biz sizinle beraberiz 85 milyon birlikte Türkiye’yiz. Aramıza kimse giremez 28 Mayıs’ta mutlaka sandığa gidip doksanda golü atıp birilerine mesaj vereceksiniz. Daha aydınlık günlere birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Daha sonra Türkiye’nin ilk ve tek yerli otomobili TOGG’un olduğu alana giden vatandaşlar otomobile büyük ilgi gösterdiler. Bakan Kasapoğlu’nun Kula ziyaretine AK Parti Manisa Milletvekilleri Bahadır Yenişehirlioğlu, Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Ak Parti Milletvekili Adayı Ahmet Palabıyık, Ak Parti Kula İlçe Başkanı Yavuz Aşkın eşlik etti.

Bakan Kasapoğlu’nun geceyi Kula’da geçireceği ve yarın Pazar yerinde esnafı ziyaret edeceği öğrenildi.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.