Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Başkan Tosun, Mahalle Buluşmalarına Başladı

Başkan Tosun, Mahalle Buluşmalarına Başladı
19 Şubat 2024 - 6:50
Reklam Alanı

Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan adayı olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, AK Parti MHP İlçe teşkilatlarına ve Ayazören Mahallesi’ne geniş katılımlı bir ziyaret gerçekleştirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nden Cumhur İttifakı’nın ortak adayı olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, geniş katılımlı bir yürüyüş gerçekleştirerek MHP ve AK Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.Teşkilat ziyaretlerinde teşkilat mensuplarına Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtıldı. Teşkilat ziyaretlerinin ardından Başkan Tosun’un doğduğu Baba ocağı olan Ayaören mahallesi ziyaret edilerek mahalle meydanında halk buluşması gerçekleştirildi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un ziyaretlerine MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın, partililer, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
İlçe Başkanları’ndan Beraberlik Mesajı
Ak Parti İlçe Teşkilatına gerçekleştirilen ziyarette konuşan AK Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın; “Cumhur ittifakı olarak Kula’mız için var gücümüzle çalışacağız. Ülkemizin, birliği ve bekası için birlik beraberlik içerisinde 31 Mart’ta Cumhur İttifakı olarak inşallah zafere ulaşacağız” dedi. Ardından konuşan MHP Kula İlçe Başkanı Nazım Baytok, ise şunları söyledi: “Kula’da Cumhur İttifakı olarak adayımız mevcut Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tosun’dur. AK Parti ve MHP olarak ittifakın adayı Hüseyin Tosun’u 31 Mart’ta inşallah 3. kez tekrar başkan seçeceğiz” dedi.
Başkan Tosun; “Vakit Kula Vakti”
Aday tanıtım töreninde önemli açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı’nın Kula Belediye Başkan adayı ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin önce ülkem ve milletim düşüncesiyle ortaya koyduğu ittifak formülü, ruhunu milletten alarak bu ülkenin kurtuluşu oldu. Bu yerel seçimlerde de gerek büyükşehirde gerekse Kula Belediyesi’nde hem siyasi hem de sayısal üstünlük kurarak istikrarı Cumhur ittifakının gücüyle sağlamalıyız. 10 yıllık görev süremiz boyunca yaptığımız çalışmalar ortada, bundan sonraki dönemde de aynı azimle Kula’mız için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Kula’da ilklere imza attık, çok güzel eserler bıraktık şimdi daha çok çalışma vakti, Kula’nın vakti.” dedi.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.