Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Çemar Mermer Kula’dan 54 Ülkeye İhracat Yapıyor

Çemar Mermer Kula’dan 54 Ülkeye İhracat Yapıyor
07 Nisan 2022 - 10:41
Reklam Alanı

MARBLE İZMİR Fuarına Kula dan Katılan Çemar Mermer büyük İlgi gördü.

 

Doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından biri olan MARBLE İZMİR Uluslararası Doğal taş ve Teknolojileri Fuarı, kapılarını tüm dünya Ülkelerine açtı. 30 Mart – 02 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuara ÇEMAR damgası vuruldu, Hava alanından başlayarak, Fuar alanı girişi, turnikeler, yürüyen merdivenler salon girişlerinde ziyaretçi kartlarına kadar her noktada ÇEMAR markası olması dikkatlerden kaçmadı.

 

Sektör devlerinin buluştuğu Fuarda Çemar  Travertine -Marble de yerini aldı.  

        

Çemar Mermer Sanayi Ticaret, AŞ, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz firma olarak İzmir’de 27.si düzenlenen Mermer Fuarına 10. kez katılıyoruz, ayrıca sektörümüzün yurt dışında acılan fuarlarında tamamını takip ederek oralarda da yerimizi alıyoruz, Fuarlar bizim için çok önemli, Fuarlara Yurt içinden daha fazla yurt dışı ziyaretçiler geliyor ve bağlattılar da bulunuyorlar, Fuarların dışın dada onlarca ülke ile bağlantı kurarak sektörümüzle ilgili firmalara ulaşıyoruz.

 

Öksüz Manisa’nın Kula İlçesin deki Ocaklarımızda 300 civarında çalışanımızla ürettiğimiz ürünleri  bugün itibari ile  ayda 250 konteyner olmak üzer, 54 Ülkeye İhracat yapılıyor, geçtiğimiz iki yılda pandemi nedeniyle sıkıntılı bir dönem yaşandı 2022 yılı itibariyle pandemi kısıtlamalarının dünya genelinde rahatlaması sonrasında piyasalarda da açılmalar başladı, hedefimiz bundan sonra İşletmemizin Makine Parkını son teknolojilerle büyüterek  aylık 250 konteyner olan ihracatımızı artırmak istiyoruz.

 

Çemar Mermer Sanayi Ticaret, AŞ, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, firmamızda çalışan İşçimiz, teknik personelimiz, Pazarlama departmanımız ve İdari kadromuza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum birlikte büyümeye devam edeceğiz dedi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.