Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Gökçeören Mahallesi Düğün Salonu İnşaatı Devam Ediyor

Gökçeören Mahallesi Düğün Salonu İnşaatı Devam Ediyor
23 Haziran 2023 - 10:39
Reklam Alanı

Gökçeören Mahallesi Düğün Salonu İnşaatı Devam Ediyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gökçeören Mahallesine yaptırılan Gençlik Merkezinin üst katına Kula Belediyesi tarafından yaptırılan düğün salonu inşaatı devam ediyor.
Kula Belediyesi Mahallenin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Sosyal donatı alanları ile mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirten kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, kaliteli ve modern bir düğün salonu ile yapılan hizmetlere bir yenisini daha eklediklerini söyledi.
Başkanı Tosun açıklamasında, “Büyükşehir yasası ile hizmet alanımız Kula İlçe idari sınırlarına ulaştı. 60 Mahallemize eşit hizmet götürmek amacıyla çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında Gökçeören Mahallesinde eski düğün salonun yerine eski Gençlik ve Spor Bakanımızın desteği ile gençlik merkezi binasını tamamlamıştık. Şimdi nu merkezin üst katına 1 Milyon 566 Bin 408 Türk Lirası ihale bedeli ve 60 gün tamamlama süresi ile düğün salonunu yapıyoruz. Her türlü etkinliklerini yapabilecekleri düğün salonu mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyor, başta AK Parti İzmir Milletvekilimiz sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Gökçeören Mahalle Muhtarı Mustafa Erdem yapılan çalışmalardan dolayı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosuna ve ekibine teşekkür etti.

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.