Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI ŞENER TOKÖZ İL BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİ

İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANI ŞENER TOKÖZ İL BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİ
24 Ağustos 2022 - 15:49
Reklam Alanı

İyi parti Uşak İl Başkanı Şener Toköz İşlerinin yoğunluğundan dolayı İl Başkanlığından istifa ettiğini açıkladı. Başkan Toköz’ün yaptığı yazılı açıklaması şu şekilde.

Genel başkanım Sayın Meral AKŞENER hanımefendi ile birlikte çıktığımız yolda bugüne kadar İYİ Parti’nin bana verilen her kademesinde ki görevlerimi layık-i ile yerine getirmeye çalıştım.

3 seneye yakın süredir de il başkanlığı görevimi her türlü zorluklara karşı göğüs gererek, mücadele ederek hakkaniyetli davranarak yerine getirmenin gururunu yaşıyorum.

Bu vesile ile il başkanlığı görevimden işlerimin yoğunluğundan dolayı istifa ederek, İYİ Parti bayrağını Uşak’ta özveri ile çalışıp, bu bayrağı bir adım daha ileri taşıyacağına inandığım  yeni il başkanıma bırakmanın mutluluğu ile;

İl ve ilçe teşkilatlarıma, il genel ve belediye meclis üyelerime, partimizin kıymetli üyelerine ve Uşak halkına teşekkür ediyorum.

İl başkanlığı görevimden istifa etmem ülkem, milletim ve partim için mücadeleyi bıraktığım anlamına gelmesin. Genel Merkezimizin ve Genel Başkanımın uygun gördüğü görevde, aynı zamanda;

Yeni il başkanımla birlikte mücadelemize devam edeceğim.

Selam ve Saygılarımla…

Egeseshaber

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.