Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

08 Aralık 2023 - 5:39
Reklam Alanı

Kaymakam Özdemir Binicilik Tesisi ve 4 Eylül Şehitler Stadını İnceledi
Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Kula ilçesinde hükümet ve Kula Belediyesi tarafından müştereken yapılan ve devam eden yatırımları yerinde inceledi.
Kula İlçesindeki proje ve hizmetlerin takibini gerçekleştirmek, eksiklik ve ihtiyaçlara el birliği ile hızlı çözümler üretmek amacıyla devam eden yatırımları sıklıkla ziyaret eden Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, ilçede merkezi hükümet ve Kula Belediyesi’nin müşterek yürüttüğü yatırımları yerinde inceleyerek bilgiler aldı. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Cumhur İttifakı’nın Ak Parti Kula İlçe Başkanı Eyüp Yavuz Aşkın, MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok’un da katıldığı yatırım turunda Binicilik tesisi ve yenilenen 4 Eylül Şehitler stadı ziyaret edildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilçeye kazandırdığı Binicilik Tesisi ve yenilenen 4 Eylül Şehitler Stadı’na da inceleme ziyaretinde bulunan Kaymakam Özdemir, Gençlik Spor İlçe Müdürü Ufuk Özlem’den spor tesisleri ve hizmetleri hakkında bilgi edindi. Kaymakam Özdemir, Kula’nın altyapı, üst yapı, sağlık, spor, üretim, ve istihdam alanlarında vatandaşların taleplerini en güzel şekilde karşılayacak için vizyon projelerin bir bir hayata geçtiğini ifade ederek yatırımların hayata geçmesinde emeği olanlara teşekkür etti.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.