Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Kula Halk Eğitimden 23 Nisan Çocuklarına Hediye Yağmuru

Kula Halk Eğitimden 23 Nisan Çocuklarına Hediye Yağmuru
13 Nisan 2022 - 11:04
Reklam Alanı

23 Nisan Çocuk bayramı kapsamında Kula Halk Eğitim Merkezi Geri dönüşüm sıfır atık projesi kapsamında köy okullarımızda öğrenim gören çocukları kendi el yapımı ürünleri ile sevindirdi. Giyim üretim, El Sanatları, Nakış ve Tezhip kurslarındaki çalışmaları ile tamamı geri dönüşüm sıfır atık malzemelerden yapılan hediyeler çocuklara mutluluklar yaşattı.

Konu ile ilgili bilgi veren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin İZCİ: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın kıymetli eşleri Emine ERDOĞAN Hanımefendinin, himayesinde gerçekleştirilen Sıfır Atık Projesi ile geri dönüşüme kazandırılan malzemelerle yapılan hediyeler sevgili öğrencilerimize ulaştırıldı dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, okullarda geri dönüşüm kültürünü yaygınlaştırmak için ‘Sıfır Atık’ projelerini hayata geçiren Kula Halk Eğitim Merkezi öğretmen ve idarecilerinin yaptığı bu faaliyetler diğer öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

İlçemiz Sandal ilköğretim okulunda dağıtılan geri dönüşümden kazanılan hediyeler Sandal okulu velileri okul idareci ve öğretmenleri tarafından çok hoş karşılandı ve hediyeler için Halk Eğitim Merkezine teşekkür edildi.

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.