Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

06 Ocak 2023 - 7:10
Reklam Alanı

Kulalı Öğrencilere Ücretsiz Eğitim Kursu İçin Kayıtlar Başladı

 

Kula Belediyesi ile Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitimi destekleme projesi için işbirliği protokolü yapıldı. Yapılan protokolle ilçede çocukların eğitim hayatına destek vermek amacıyla ücretsiz destek kursu açılacak.

Kula Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle ilçede eğitim ve öğretim hayatını sürdüren öğrencilerin okul faaliyetleri dışında okul dersleri ve sınavlarına yardımcı olmaya yönelik ücretsiz kurslar düzenleyecek. Kula Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde hafta içi okul saatleri dışında ve hafta sonu düzenlenecek 3 ve 4. sınıf öğrencilere özel okula yardımcı eğitim kursu için kayıtlar başladı. Kayıt yaptırmak isteyen veliler, Kula Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ne başvurabilirler.

Kula’da eğitime katkı sunmak amacıyla her Kula Halk Eğitim Merkezi ile birlikte proje geliştirdiklerini belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “Kula Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz işbirliğinde eğitime destek kursları protokolü gerçekleştirdik. İlçemizde öğrencilerimizin ders saatleri dışında ve hafta sonlarında öğrencilerimize derslerine yardımcı olma gayesiyle kurs başlatıyoruz. Kayıtlarımız başladı, öğrenci velileri açmış olduğumuz ücretsiz eğitim kursuna büyük ilgi gösteriyor. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin eğitimi ve gelecekleri konusunda etkili tüm kurumlarla işbirliği içerisinde yaptığımız çalışmalara eğitime destek vermeye devam edececeğiz” dedi.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.