Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Palabıyık “Bu topraklar şehitlerimizin kanı ile bereketlenip vatan topağımız haline gelmiştir”

Palabıyık “Bu topraklar şehitlerimizin kanı ile bereketlenip vatan topağımız haline gelmiştir”
18 Mart 2023 - 6:50
Reklam Alanı

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AHMET PALABIYIK 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ DOLASIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

Palabıyık; “Türk Milleti; yüzyıllardır bulunduğu her coğrafyada adaletin bekçisi ve mazlumların umudu ışığı olmuş, kazandığı büyük zaferlerle dünya tarihine yön vermiştir.’Çanakkale Geçilmez’ sözü açıkcası bu sözün arkasındaki Milletimizin inancı imanı ve kararlılığı sayesinde düşmanlara asla boyun eymemiştir.Şanlı Ordumuzun vatanının bir karış toprağını ilelebet korumak ve savunmak için on binlerce şehit vererek elde ettiği Çanakkale Zaferi Aziz Milletimizin bağımsızlık yolunda attığı ilk adımın nişanesi olmuştur. Bu topraklar şehitlerimizin kanı ile bereketlenip vatan topağımız haline gelmiştir.Tüm yokluk ve imkânsızlıklara rağmen Milletimiz şehadet ve gazilik uğrunda küçük büyük demeden en verimli nesillerini feda ederek Çanakkale’de kazandığı bu zaferle Kurtuluş Savaşına ve sonunda Türkiye Cumhuriyetine giden yolda Çanakkale Zaferi adeta bir meşale olmuştur.Bugün vatanımızda hür ve özgür bir şekilde yaşıyorsak ve şanlı bayrağımız gökyüzünde gururla dalgalanıyorsa, bunu, imkânsızı başaran kahraman ecdadımıza, aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.
Bu duygu ve düşüncelerle, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 108. yıl dönümünde, bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.”

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.