Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Vali Karadeniz Veda Ziyaretlerine Başladı

Vali Karadeniz Veda Ziyaretlerine Başladı
11 Ağustos 2023 - 6:40
Reklam Alanı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya Valisi olarak atanan Vali Yaşar Karadeniz, veda ziyaretlerine başladı.

Vali Karadeniz, veda ziyaretleri kapsamında İl Jandarma Komutanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Şehzadeler Kaymakamlığı, Yunusemre Kaymakamlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Şehzadeler Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanlığını ziyaret

Vali Karadeniz, veda ziyaretlerine İl Jandarma Komutanlığından başladı. İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul ve Jandarma personelini ziyaret eden Vali Karadeniz, görev yaptığı süre boyunca il genelinde yapılan çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret

Vali Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve belediye personelini ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi ile bugüne kadar güzel işler yaptıklarını dile getiren Vali Karadeniz, Başkan Ergün ve personeline teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakamlıklara Ziyaret

Vali Karadeniz, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ve Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay’ı da ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret

Vali Karadeniz veda ziyaretleri kapsamında İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’a veda ziyaretinde bulundu. Vali Karadeniz, görev yaptığı süre boyunca emniyet personelinin Manisa’nın asayiş ve güvenliğini sağlamak için özverili ve başarılı bir şekilde çalıştığını ifade etti.

Belediyeleri Ziyaret

Vali Karadeniz, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye de veda ziyaretinde bulundu. Başkan Çelik ve Çerçi’ye iş birliği içerisinde ilin kalkınması amacıyla gerçekleştirilen çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

Ziyaretlerinde Manisa’da 3 yılı aşkın bir zamandır görev yaptığını anımsatan Vali Yaşar Karadeniz, “Geldiğimde pandemi vardı. Daha sonra ülkemizde büyük bir deprem yaşandı. Zor süreçler yaşadık. Ancak her şeye rağmen Manisa’dan güzel hatıralar ile ayrılıyorum. Manisa’yı hep iyi ve güzel olarak hatırlayacağım. Burada

geçirdiğim süre benim için hem güzel geçti hem de hizmet yönünden verimli geçti. Bu verimliliğin altında yatan temel neden ise buradaki tüm kurum ve kuruluşların iş birliği içerisinde çalışmasıdır. Bu süreçte kamu yatırımlarına emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.