Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Vali Ünlü, Salihli İlçesini Ziyaret Etti

Vali Ünlü, Salihli İlçesini Ziyaret Etti
14 Ekim 2023 - 13:09
Reklam Alanı

Manisa Valisi Enver Ünlü, ilçe ziyaretleri programı kapsamında Salihli ilçesini ziyaret etti.

Salihli ilçesinde yapımı devam eden çalışma, proje ve yatırım planlarına ilişkin bilgi alan Vali Ünlü, Gazi İbrahim Yeşil ve ailesini ziyaret etti.

İlçedeki ilk ziyaretini Salihli Kaymakamlığı’na gerçekleştiren Vali Enver Ünlü, Salihli Kaymakamı Mehmet Kâmil Sağlam ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.

Kaymakam Sağlam’ı makamında ziyaret eden Vali Enver Ünlü’ye, ilçedeki genel durum, yapımı planlanan projeler ile devam eden çalışma ve projelere ilişkin bir brifing verildi. İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Kaymakamlık birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Vali Ünlü kurum binasında iş ve işlemleri için gelen vatandaşlar ile sohbet etti.

Kaymakamlık ziyareti sonrasında Salihli Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ünlü, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’dan, belediyenin faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı, çalışan personel ile sohbet etti.

Vali Ünlü, Salihli İlçesinde huzur ve güvenliği sağlamak üzere görev yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek, hayırlı görevler diledi.

Vali Enver Ünlü daha sonra Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Karayolları 2. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Salihli Beş Eylül Yerleşkesine, İzmir-Ankara E-96 karayolundan güvenli bir şekilde ulaşımın sağlanması amacıyla projelendirilen Salihli – Alaşehir kavşağı üzerinde incelemelerde bulundu.

İncelemede Salihli Belediyesi ile Karayolları 2. Bölge Müdürlüğünün hazırladığı alternatif yollar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu, projeler değerlendirildi.

 Gazimiz ve Ailesine Ziyaret

Vali Enver Ünlü, Salihli ziyaretinde Suriye Elbab’ta gazilik makamına erişen, Tank Uzman Çavuş Gazi İbrahim Yeşil ve ailesini ziyaret etti.

Gazi İbrahim Yeşil ve eşi Elif Yeşil ile sohbet eden Vali Ünlü, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bu ülkeye emanet olduğunu söyleyerek her zaman şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanında olduklarını ifade etti.

Ziyarette, Vali Ünlü Gazi Yeşil’in çocukları Hüseyin ve Adnan Yeşil ile yakından ilgilendi, onlarla sohbet etti çeşitli hediyeler verdi.

Salihli ziyaretinde vatandaşlar ile sohbet eden Vali Ünlü, özel birey Hüseyin ile de sohbet etti, hatıra fotoğrafı çekildi.

Ziyarette Vali Enver Ünlü’ye, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve yetkililer eşlik etti.

 

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.