Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

VALİ ÜNLÜ’DEN KULA’YA TANIŞMA ZİYARETİ

VALİ ÜNLÜ’DEN KULA’YA TANIŞMA ZİYARETİ
22 Eylül 2023 - 16:00
Reklam Alanı

VALİ ÜNLÜ’DEN KULA’YA TANIŞMA ZİYARETİ

Son yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Manisa’ya atanan Vali Enver Ünlü, ilçelere gerçekleştirdiği tanışma ziyaretleri kapsamında Kula’yı ziyaret etti.

Kula ilçesini ziyaret eden Manisa Valisi Enver Ünlü, İlk önce Kaymakamlık makamını ziyaret ederek Kula Kaymakamı Ahmet Ömer Özdemir’den, ilçedeki genel işleyiş, yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Cuma namazı için Süleyman Şah Camii’ne geçen Vali Ünlü, Cuma namazının ardından 1995 yılında Van İli Gürpınar ilçesinde şehit düşen Kula Narınalıpıtrak mahallesi kütüğüne kayıtlı Şehit jandarma Er Raşit Uzun’un Kula İlçesinde yaşayan ailesini evinde ziyaret etti. Ziyaretlerde Mustafa Ali Tezcan’a ait mobilya mağazası açılışına da katılan Vali Ünlü, işletmeciye hayırlı ve bereketli kazançlar dileklerini ileterek açılış kurdelasını kesti.

Kula Belediyesi’ne Ziyaret

Programı kapsamında Kula Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Ünlü, burada Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personeli tarafından karşılandı.
Başkan Tosun’u makamında ziyaret eden Vali Enver Ünlü’ye, Kula Belediyesi’nin yürüttüğü yatırımı proje ve çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirildi. Başkan Tosun, Vali Ünlü’ye ziyaretin anısına el dokuma Kula Halısı hediye etti. Belediye ziyaretinin ardından Vali Ünlü Kula Belediyesi tarafından restorasyonu yapılan ve butik otel olarak hizmet vermesi planlanan 17 odalı Bekirbeyler Evi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Vali Ünlü, programını Kula ilçesinde huzur ve güvenliği sağlamak için görev yapan Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kula İlçe Jandarma Komutanlığı’nı da ziyaret ederek, hayırlı görevler diledi. Vali Ünlü’ye ziyaretlerde Manisa İl Jandarma Komutanı olarak görev yapan Tuğgeneral Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Kula Kaymakamı Ahmet Ömer Özdemir, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Bayram Yüksel ve kurum amirleri eşlik etti.

 

Reklam Alanı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.