Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Gazeteciler Başkan Şadan’ı Ziyaret Etti

Gazeteciler Başkan Şadan’ı Ziyaret Etti
13 Ağustos 2022 - 7:59
Reklam Alanı

Kula’da yayın hayatına devam eden yerel gazeteciler Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan’ı ziyaret ettiler.

Karşılıklı sohbet havasında geçen sohbette Başkan Aytekin Şadan esnafın sıkıntılarını dile getirdi. Ekmek fiyatı ile ilgili sorulan sorulara da. Şu anda 1 kilogramı 10 TL,  1,3 Kg da 13 TL. ile en ucuz ekşi mayalı ekmek Kula da satılmaktadır. Artan maliyetler karşısında Ekmek üretimi yapan esnaflarımız fedakarlık yaparak en uygun fiyatı verdiğimizi düşünüyorum. Temennim girdi maliyetleri düşer de ekmek fiyatı da daha uygun hale gelir dedi. Ayrıca Halk Ekmek de piyasada ucuz ekmek almak isteyen vatandaşlara alternatif olarak satış yapmaktadır. Marka haline gelmiş ekşi mayalı ekmeği kaliteden taviz vermeden en uygun şekilde hem de marka değerini bozmadan tüm yurda dağıtma gayreti içindeyiz dedi.

 

Başkan Şadan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyaret katılan gazeteci arkadaşlara teşekkür etti.

 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yönetim Kurulu üyesi, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Kula Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın da konuşmasında Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan’a  teşekkür etti.

 

Ziyarete Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yönetim Kurulu üyesi, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği(GYD)  Yönetim Kurulu üyesi Kula Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Onursal Başkanı Hikmet Sepet, Denge Gazetesi Editörü Mehmet Aktürk ve 4 Eylül Haber Sitesi Uğur Kulaşen katıldı.

 

 

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.