Reklam Alanı
Reklam Alanı

Medya45

Reklam Alanı

Kula’lı Gazeteciler Başkan Uysal’ı Ziyaret Etti

Kula’lı Gazeteciler Başkan Uysal’ı Ziyaret Etti
13 Ağustos 2022 - 8:00
Reklam Alanı

Kula’da gazetecilik yapan gazeteciler Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kula’lı ve ülke genelindeki süt üreticilerin sıkıntıları konuşuldu. Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal ziyarete yaptığı konuşmada “Artan yem fiyatları ile birlikte süt üreticilerimiz büyük sıkıntılar yaşanmakta geçtiğimiz günlerde artan süt fiyatları ile birlikte üreticimiz rahatlamıştı ama bu çok kısa sürdü süt fiyatları gene yetersiz gelmeye başladı, 15 Mayıs’ta belirtilen çiğ süt fiyat şuan da 7,50 TL.  en kısa sürede fiyatlara yeniden güncelleme gelip arttırmak gerekiyor benim temennim şuan da süt fiyatının 9 TL. olması, gerekirse üreticilerimiz sıkıntıya girmemesi için süt fiyatlarının aylık olarak belirlenmesi, ben üreticilerimiz adına gerekli merciler ile görüşüyorum inşallah en kısa sürece üreticilerimizi rahatlatacak fiyat belirlenir” dedi.

Başkan Uysal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyaret katılan gazeteci arkadaşlara teşekkür etti.

 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yönetim Kurulu üyesi, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan Vekili Kula Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın da konuşmasında Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal’ı  teşekkür etti.

 

Ziyarete Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yönetim Kurulu üyesi, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği(GYD)  Yönetim Kurulu üyesi Kula Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın, Manisa Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Onursal Başkanı Hikmet Sepet, Denge Gazetesi Editörü Mehmet Aktürk ve 4 Eylül Haber Sitesi Uğur Kulaşen katıldı.

 

Reklam Alanı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GÜNLÜK HABER AKIŞI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.